Seminarium z zakresu ochrony VIP z Moranem Laskovem | KMG Poland

Dodano: 2 sierpnia 2017
Zapraszamy wszystkich studentów Krav Maga na seminarium z zakresu ochrony VIP z Moranem Laskovem z Izraela, w Chorzowie, 5 sierpnia o godzinie 13:00. Seminarium jest dla studentów początkujących oraz zaawansowanych.
Tematyka wywodzi się z profesjonalnej ochrony VIP, jednak często sytuacje, które spotykają nas w życiu prywatnym są bardzo podobne do tych zdarzających się w pracy profesjonalistów. Każdy z nas może nauczyć się chronić siebie, swoją rodzinę i przyjaciół. Szczególnie w sytuacji kiedy osoby, na których nam zależy same nie mogą się bronić, na przykład dzieci.
Zagadnienia, których będziemy się uczyć:
postawa i praca ciała w ochronie osób bliskich, zróżnicowane ataki i problemy oraz sposoby ich rozwiązywania: uderzenia, popchnięcia, kopnięcia, ataki nożem, szantaże, duszenia i obchwyty.
Prowadzącym jest Moran Laskov z Izraela – Expert 2, ponad 21 lat doświadczenia jako instruktor w IDF, Akademii Ochrony VIP, KMG oraz w sektorze cywilnym. Współpracuje z Krav Maga Global od 1999 roku.
Oprócz tego Jego pasją i pracą jest zdrowe żywienie. Ukończył studia i pracuje jako dietetyk. Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, łączy oba te obszary i promuje zdrowy styl życia, zarówno wśród osób związanych z wojskiem czy pracą w ochronie, jak i wśród klientów cywilnych.
Szkolenie odbędzie się 5 sierpnia w godzinach 13:00-16:00, na sali gimnastycznej MORIS w Chorzowie, ul. Dąbrowskiego 113, 41-506. Przed halą jest parking.
Koszt: obniżamy koszt seminarium do letniej promocyjnej ceny 90 pln!!!
Płatność na miejscu.
Informacje i rezerwacja miejsc: Wasi instruktorzy oraz
info@kmg-poland.pl

Aktualności

Seminarium z Jackiem Walczakiem i...

Dodano: 2017-11-09

Seminarium 18.11.2017, Gliwice Zapraszamy wszystkich studentów Krav Maga na otwarte seminarium! Spotykmay się w sobotę, 18 listopada w... Zobacz więcej

Krav Maga w biznesie

Dodano: 2017-05-10

Krav Maga w biznesie KORPO ŻYCIE = team building, asertywność, zarządzanie stresem, deeskalacja konfliktu, konflikt, planowanie... Zobacz więcej

Rozpoczęliśmy zapisy na obóz...

Dodano: 2017-04-26

oboz Krav Maga KMG 2017 Po raz piąty zapraszamy Was na niezapomnianą przygodę i najlepszy sposób na sportowe wakacje - KMG SUMMER... Zobacz więcej