Seminarium z zakresu ochrony VIP z Moranem Laskovem | KMG Poland

Dodano: 2 sierpnia 2017
Zapraszamy wszystkich studentów Krav Maga na seminarium z zakresu ochrony VIP z Moranem Laskovem z Izraela, w Chorzowie, 5 sierpnia o godzinie 13:00. Seminarium jest dla studentów początkujących oraz zaawansowanych.
Tematyka wywodzi się z profesjonalnej ochrony VIP, jednak często sytuacje, które spotykają nas w życiu prywatnym są bardzo podobne do tych zdarzających się w pracy profesjonalistów. Każdy z nas może nauczyć się chronić siebie, swoją rodzinę i przyjaciół. Szczególnie w sytuacji kiedy osoby, na których nam zależy same nie mogą się bronić, na przykład dzieci.
Zagadnienia, których będziemy się uczyć:
postawa i praca ciała w ochronie osób bliskich, zróżnicowane ataki i problemy oraz sposoby ich rozwiązywania: uderzenia, popchnięcia, kopnięcia, ataki nożem, szantaże, duszenia i obchwyty.
Prowadzącym jest Moran Laskov z Izraela – Expert 2, ponad 21 lat doświadczenia jako instruktor w IDF, Akademii Ochrony VIP, KMG oraz w sektorze cywilnym. Współpracuje z Krav Maga Global od 1999 roku.
Oprócz tego Jego pasją i pracą jest zdrowe żywienie. Ukończył studia i pracuje jako dietetyk. Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, łączy oba te obszary i promuje zdrowy styl życia, zarówno wśród osób związanych z wojskiem czy pracą w ochronie, jak i wśród klientów cywilnych.
Szkolenie odbędzie się 5 sierpnia w godzinach 13:00-16:00, na sali gimnastycznej MORIS w Chorzowie, ul. Dąbrowskiego 113, 41-506. Przed halą jest parking.
Koszt: obniżamy koszt seminarium do letniej promocyjnej ceny 90 pln!!!
Płatność na miejscu.
Informacje i rezerwacja miejsc: Wasi instruktorzy oraz
info@kmg-poland.pl

Aktualności

Ogólnopolskie egzaminy P1-P5

Dodano: 2018-01-08

egzaminy2018 Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do udziału w tradycyjnych, corocznych ogólnopolskich egzaminach.... Zobacz więcej

G-weekend 2018

Dodano: 2018-01-08

egzaminy2018 Zapraszamy studentów i instruktorów zdających na stopnie G na G-weekend. Osobą prowadzącą jest Jacek... Zobacz więcej

Seminarium z Jackiem Walczakiem i...

Dodano: 2017-11-09

Seminarium 18.11.2017, Gliwice Zapraszamy wszystkich studentów Krav Maga na otwarte seminarium! Spotykmay się w sobotę, 18 listopada w... Zobacz więcej