Wojsko i policja | KMG Poland

SPECJALISTYCZNE KURSY W ZAKRESIE TAKTYK OBRONNYCH, UMIEJĘTNOŚCI WALKI, OCHRONY OSÓB TRZECICH I WALKI WRĘCZ

Żołnieże_1Dla wszystkich sektorów militarnych, policji, ochrony VIP, sił specjalnych, oddziałów antyterrorystycznych i innych służb ochrony, w postaci  programów otwartych i wewnętrznych. Podkreślamy, że program szkoleniowy ma na celu edukację funkcjonariusza, który będzie reagował odpowiednio w najbardziej stresujących warunkach, używając przy tym najodpowiedniejszych technik i taktyk na odpowiednim do sytuacji poziomie agresji. Kursy i seminaria w dziedzinie bezpieczeństwa obejmują naukę od poziomu podstawowego aż do szkolenia instruktorów. Długość seminariów i kursów może być różna, od trzech dni do trzech tygodni.

TWORZENIE I ZARZĄDZANIE SYSTEMAMI TRENINGOWYMI

Żołnieże_2Kwalifikacje wewnętrznych instruktorów, w tym redagowanie programów szkoleniowych i planów lekcji, ocena i kontrola jakości systemów kształcenia i zarządzania personelem.

ZINTEGROWANY TRENING

Nasi instruktorzy włączą się do istniejącego programu edukacyjnego  ochrony, policji czy jednostki wojskowej zapewniając dobrze zintegrowane szkolenie Krav Maga dostosowane do potrzeb programu. Kursy sektora ochrony mogą być przeprowadzane w odpowiednio dostosowanych lokalizacjach u klienta lub zewnętrznych lokalizacjach KMG.