Trening krav maga dla kobiet | KMG Poland

KRAV MAGA DLA KOBIET I EDUKACJA INSTRUKTORSKA

Współczesny program Krav Maga został opracowany tak aby sprostać specyficznym i  indywidualnym potrzebom  studentów. Metodologia nauczania i techniki  Krav Maga opracowane dla kobiet charakteryzują się dużą skutecznością, biorąc nawet pod uwagę niekorzystną fizycznie pozycję, zapewniając możliwość samoobrony przed atakami na tle seksualnym i przestępczym.

493__320x240_Woman gouging eyes 2

Integralną częścią szkolenia kobiet jest rozwijanie zdolności do zmiany błędnego mniemania na temat stawiania czoła wyzwaniom, które wymagają użycia siły i agresji. Te umiejętności są dla kobiet  szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy zmiany kulturowe pozwoliły im na ogromną niezależność,  tym samym pozbawiając je społecznych barier ochronnych, które istniały w przeszłości.

495__320x240_Woman kick to the stomach

Metody stosowane przez KMG w treningu kobiet oparte są na latach doświadczeń, jak również na licznych autentycznych sytuacjach z życia, kiedy kobiety uznały nasz system za najbardziej efektywny. Program uczy umiejętności samoobronny, skutkujące wysokim wskaźnikiem udanej obrony w obliczu różnego rodzaju ataków. Poza treningiem technicznym i taktycznym, kobiety powinny również rozwijać odpowiednie umiejętności mentalne, które są kluczowym elementem  wspierającym fizyczną gotowość do walki.  Najważniejszy jest rozwój determinacji, nieustępliwości i agresji, które stają się naturalnym stanem umysłu w sytuacji gdy zachodzi taka potrzeba.

Ogromną zaletą treningu Krav Maga dla dziewcząt i kobiet jest zwiększenie pewności siebie, co w sytuacji zagrożenia pozwala opanować strach i poczucie bezsilności.

[contact-form-7 id=”224″ title=”Kontakt standard”]