Touring and Training | KMG Poland

Touring and Training to dziesięciodniowe obozy treningowe połączone ze zwiedzaniem najważniejszych miejsc Ziemi Świętej, w których uczestniczą instruktorzy, studenci i goście z całego świata. Doświadczenie w Krav Maga czy innych sztukach walki nie jest wymagane. Nasi instruktorzy dostosowują poziom treningu i wysiłku fizycznego do poziomu i doświadczenia uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją jednego z naszych obozów T&T.

Większość treningów odbywa się w głównych obiektach szkoleniowych w Netanii, pięknym nadbrzeżnym mieście z atrakcyjną plażą, doskonałymi restauracjami i wakacyjną atmosferą. Treningi odbywają się także w Wingate Institute w Netanii i innych lokalizacjach na terenie całego Izraela.

Każdy dzień składa się z intensywnego treningu od 4 do 5 godzin dziennie na sali, jak również w innych lokalizacjach, wliczając w to treningi w wodzie i w nocy, samoobronę w warunkach miejskich czy w terenie. W razie potrzeby, organizujemy oddzielne sesje dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych studentów i instruktorów, prowadzone przez członków naszego Globalnego Zespołu (Global Team). Program T&T pokrywa wiele aspektów systemu Krav Maga, między innymi: obrona przez uzbrojonym napastnikiem, umiejętności walki, trening w specyficznych warunkach, okolicznościach i środowiskach oraz wiele więcej. Unikalny program zapewnia takie atrakcje jak odkrywanie pustyni, strzelanie w terenie, techniki samoobrony w samochodzie, a zajęcia prowadzone są przez izraelskich ekspertów tych dziedzin.

Częścią obozu jest trwający trzy i pół dnia program zwiedzania najpiękniejszych miejsc w Izraelu: Tel Awiw, Jerozolima, Morze Martwe i Masada, północny Izrael i wiele więcej. T&T jest prowadzony przez Eyala Yanilova i grupę najwyższej klasy instruktorów.

Najbliższy obóz:

Najbliższe obozy T&T: Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o najbliższym obozie T&T

Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu lub późniejszego wyjazdu z Izraela. Osoby zaiteresowane prosimy o kontakt

[contact-form-7 id=”224″ title=”Kontakt standard”]