Ochrona VIP | KMG Poland

KMG: PRAKTYCZNA OCHRONA OSOBISTA

Plane-Control

 Jako, że przestępcy stają się coraz bardziej wyrafinowani, w coraz większym stopniu obiektami ich zainteresowań są biznesmeni, politycy, gwiazdy filmowe, personel korporacyjny, kadra kierownicza czy inne ważne osobistości (VIP). Niezależnie od tego czy obiekt porwany jest dla okupu, zachwiania równowagą polityczną, rabunku, sławy, zemsty czy innych celów, ataki kryminalistów na tzw. VIPów  mogą być bardzo niebezpieczne, łącznie z ryzykiem śmierci ofiary

Bez-nazwy-1

PROFESJONALNY TRENING

Dlatego dziś, bardziej niż kiedykolwiek, profesjonalna ochrona jest potrzebna by zapewnić im bezpieczeństwo. Izraelskie siły obrony zdobyły reputację wyjątkowo efektywnych w szkoleniu funkcjonariuszy chroniących VIP, a także sił specjalnych, jednostek SWAT i antyterrorystycznych . W kooperacji z najbardziej doświadczonymi izraelskimi konsultantami i instruktorami bezpieczeństwa, Krav Maga Global zapewnia trening ochrony VIP na najwyższym poziomie.

Nasz program ochrony VIP jest prowadzony przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów, zapewniających doświadczenie które na długo zostanie w waszej pamięci. Są to kursy najwyższej klasy na rynku.

Przyjęcie na kurs zależne jest od ściśle określonych referencji i rekomendacji. Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej szczegółowych informacji.

vippp

DZIESIĘCIODNIOWY INSTRUKTORSKI KURS OCHRONY OSÓB TRZECICH

  •  Kliknij aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących kursach ochrony VIP na całym świecie.

 

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.

VIP-POSTER-2