Obozy Graduate i Expert | KMG Poland

Jak wszyscy dobrze wiemy dogłębna wiedza nie bierze się znikąd. By posiąść taką wiedzę należy trenować z odpowiednimi osobami, czasem nawet trochę ponaciskać by podzieliły się swoim cennym doświadczeniem. Sprawdza się to także jeśli chodzi o Krav Maga. Z książką czy filmem nie osiągniesz wiele.

Poziom Graduate i Expert pozwalają poznać istotę Krav Maga za pośrednictwem Eyala Yanilova, który jest mózgiem systemu od wielu lat. Podczas obozów KMG skupiamy się na technice, taktyce, treningu mentalnym – elementach, które są ważne na wyższych poziomach w KMG. Oprócz wiedzy i informacji doświadczysz także ducha systemu z samego źródła, miejsca pochodzenia Krav Maga.

Sesje szkoleniowe koncentrują się na przygotowaniu Cię do poziomu Graduate i Expert, z których zostaniesz następnie sprawdzony. Po egzaminach następuje dzień analiz i poprawek by upewnić się, że wszelkie błędy i niedociągnięcia zostały wyeliminowane.

Odbywające się w Izraelu coroczne obozy Graduate i Expert są punktem kulminacyjnym działań KMG, a także wielkim krokiem w kierunku uzyskania wyższego poziomu. Na zamówienie KMG  przeprowadza także obozy w innych lokalizacjach na całym świecie.

Eyal spędził 24 lata jako student Imiego i asystował mu w rozwijaniu systemu. Niezależnie od tego czy pracujesz w zupełnie innej branży, uczysz Krav Maga, czy jesteś funkcjonariuszem używającym jej w swojej pracy, czy traktujesz to jako hobby, nie możesz przegapić tak wyjątkowego doświadczenia jakim jest obóz G & E. Nie znajdziesz podobnego doświadczenia w innym miejscu.

RELACJE UCZESTNIKÓW

ZDJĘCIA Z OSTATNIEGO OBOZU GRADUATE

ZDJĘCIA Z OSTATNIEGO OBOZU EXPERT

Najbliższe obozy Graduate i Ekspert: Kliknij tutaj aby poznać szczegóły najbliższych obozów