Kurs Instruktorski Combat and Fighting | KMG Poland

Z praktycznego punktu widzenia Krav Maga skomponowana jest z trzech zintegrowanych części: samoobrony, ochrony osób trzecich i z umiejętności walki oraz taktyki.

W Izraelskich siłach specjalnych i bezpieczeństwa Krav Maga jest z powodzeniem stosowana w szkoleniach żołnierzy, jednostek elitarnych, agentów specjalnych i policji. Jednakże w sektorze cywilnym Imi Sde-Or i jego najlepsi uczniowie oferowali tylko instruktorskie kursy samoobrony.

Combat&Fighting_malePod koniec lat osiemdziesiątych stworzony został uaktualniony program  Krav Maga  bogatszy o wiele nowych doświadczeń i wiedzę zdobytą w konwencjonalnych i niekonwencjonalnych warunkach bojowych, jak również w warunkach cywilnych. Dzięki temu nasi instruktorzy zdobyli dodatkową wiedzę i doświadczenie.

Nadszedł więc czas by zaoferować naszym instruktorom i uczniom dalszą edukację. Nowy program pokrywa następujące zagadnienia: umiejętności walki wręcz , określone techniki, przygotowanie mentalne, stosowanie taktyki w zależności od sytuacji i zaawansowane metody  treningowe.

Czerpiąc z trzech dekad doświadczeń, Eyal Yanilov i zespół KMG stworzyli unikalny, nowoczesny  i wszechstronny program odpowiedni dla dzisiejszych instruktorów walki. Na instruktorski kurs Combat and Fighter (CFIC) składają się techniki, taktyki, umiejętności, idee i zasady,  które przemienią ucznia w wojownika z najwyższej półki, zdolnego funkcjonować w ekstremalnych warunkach iporadzić sobie w różnych sytuacjach życiowych. Wysoki poziom nauczania pozwoli instruktorom lepiej szkolić uczestników używając udoskonalonych technik i metod, przystosowanych do sektora cywilnego. Po podjęciu CFIC instruktorzy będą lepiej przygotowani do prowadzenia zajęć praktycznych, a także specyficznych seminariów.

 

Czas trwania Kursu Instruktora (CFIC): 7 dni, (60 godzin)

combat-fighting-2

 

KRYTERIA I WYMAGANIA:

  • Certyfikat instruktora dla sektora cywilnego
  • Inne certyfikaty będą atutem
  • Wymagany poziom: G4 i wyższe
  • Dobra kondycja fizyczna i sprawność ogólna

 

 

OPINIE O KURSIE