Programy | KMG Poland

KMG: TRENING NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Celem trenigu Krav Maga jest wyszkolenie uczestników kursów w zakresie praktycznych technik samoobrony, umiejętności walki, ochrony osób trzecich, taktyk w zamkniętych przestrzeniach miejskich (CQB) oraz zasad zachowań – możliwych do wykorzystania w sytuacji gdy jest to konieczne. Pod tym względem system jest stworzony w taki sposób aby studenci opanowali wysoki poziom w relatywnie krótkim czasie. Techniki oparte są na naturalnych odruchach, co sprawia, że są proste i efektywne.

Naszym najważniejszym celem jest uchronienie studentów od wszelkiego rodzaju niebezpiecznych sytuacji i sprawienie aby byli zdolni do samoobrony i wystarczająco pewni siebie aby stawiać opór przemocy.

KURSY I SEMINARIA KTÓRE OFERUJEMY

ProgramyGlowne

  • Podstawowy Kurs Instruktorski (Instruktor Cywilny)
  • Kurs Instruktorski Combat and Fighting (praktyczne umiejętności walki wręcz)
  • Kursy Instruktorskie militarne, policyjne, służb specjalnych, ochrony osobistej, dowódców sił powietrznych oraz innych agencji zajmujących się bezpieczeństwem i ochroną.
  • Spersonalizowane kursy (dla służb rządowych, bezpieczeństwa i cywilnych) z zakresu samoobrony, umiejętności walki, taktyk defensywnych, ochrony najważniejszych osób w państwie.
  • Tworzenie systemów treningowych, monitorowanie ich oraz zarządzanie nimi
  • Podstawowe kursy i seminaria cywilne
  • Kursy i seminaria dla studentów z doświadczeniem w zakresie sztuk walki

INSTRUKTORZY KMG

Instruktorzy KMG prowadzą treningi dla wielu różnych grup: studenci cywilni w różnym wieku, personel militarny, służby specjalne, osoby zajmujące się zawodowo bezpieczeństwem oraz ochroną VIP – z Europy, Afryki, Dalekiego Wschodu, Oceanii, Północnej i Południowej Ameryki.

Wszyscy instruktorzy są szkoleni i certyfikowani przez Eyala Yanilova oraz ekspertów KMG.

Instruktorzy uczący studentów na całym świecie należą do ‘Global and International Team of Instructors’. W Polsce osobami odpowiedzialnymi za rozwój systemu są członkowie National Instructors Team. Główny Instruktor KMG Eyal Yanilov osobiście szkoli, egzaminuje i kieruje rozwojem członków tych zespołów.