G-weekend 2018 | KMG Poland

Dodano: 8 stycznia 2018

Zapraszamy studentów i instruktorów zdających na stopnie G na G-weekend. Osobą prowadzącą jest Jacek Walczak, Expert 3, odpowiedzialny za szkolenie kadry instruktorskiej w Polsce. Szkolenie i egzamin odbędą się we Wrocławiu:
Lotnicze Zakłady Naukowe
ul. Kiełczowska 43 (Psie Pole)
Pierwszy dzień jest dniem treningowym, przygotowującym do egzaminu poprzez podsumowanie wiedzy i sprawdzenie technik do odpowiednich stopni G.
Drugi dzień to egzamin.
Godziny: oba dni 9-18
Można wziąć udział w całym wydarzeniu lub tylko w szkoleniu, jak i jedynie podejść do egzaminu. Najlepszym rozwiązaniem dla osób, które zdają egzaminy jest udział w całym wydarzeniu – dostaniecie najcenniejsze uwagi, które pozwolą Wam na udoskonalenie technik.
Jeśli nie zdajecie egzaminu, możecie również wziąć udział w całym G weekendzie. Wtedy jest to dla Was trening.

Zapisy u Waszych instruktorów lub przez maila: info@kmg-poland.pl

Koszt G weekednu:
1. Cały G weekend – 250zł*
2. Tylko egzamin – 160zł
3. Tylko przygotowanie – 110zł

*Instruktorzy KMG – 230zł

Wszelkie informacje pod mailem: info@kmg-poland.pl
Zapraszamy!

We kindly invite all students for our G-weekend 2018, lead by Jacek Walczak, Expert 3 International Team member and head instructor of Poland. The G-weekend will take place in Wrocław, a very attractive city which has it’s airport.
Address:
Lotnicze Zakłady Naukowe
Street: Kiełczowska 43 (name of the area: Psie Pole)

Day 1 it’s a training and techniques check day. Day 2 – testing. It’s possible to take part in one of the days, but naturally we recommend both! Cost of the whole weekend: 250zł, includes testing, doesn’t include food or hotel.
Info and registration: info@kmg-poland.pl

Aktualności

Ogólnopolskie egzaminy P1-P5

Dodano: 2018-01-08

egzaminy2018 Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do udziału w tradycyjnych, corocznych ogólnopolskich egzaminach.... Zobacz więcej

Seminarium z Jackiem Walczakiem i...

Dodano: 2017-11-09

Seminarium 18.11.2017, Gliwice Zapraszamy wszystkich studentów Krav Maga na otwarte seminarium! Spotykmay się w sobotę, 18 listopada w... Zobacz więcej

Seminarium z zakresu ochrony VIP z...

Dodano: 2017-08-02

poster_seminar Zapraszamy wszystkich studentów Krav Maga na seminarium z zakresu ochrony VIP z Moranem Laskovem z Izraela, w... Zobacz więcej