Combat Mindset and Mental Conditioning Instructor Course | KMG Poland

Dodano: 5 lipca 2020

Niestety z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej kurs musi zostać przesunięty. Nowe daty zostaną podane jak tylko będzie to możliwe.

Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się kurs Combat Mindset and Mental Conditioning. Jest dedykowany zarówno instruktorom KMG, jak i studentom oraz wszystkim którzy muszą radzić sobie ze stresem.

Miejsce: Katowice

O kursie:
Czy słyszałaś/łeś kiedyś wyrażenie walcz lub uciekaj (ang fight or flight response) lub zamrożenie (ang freeze response) jako odpowiedź organizmu na sytuację zagrożenia? Być może byłaś/byłeś w sytuacji kiedy stres cię sparaliżował, ‘zmroził’…
Może wiedziałaś/łeś co należy robić, ale Twoje ciało nie współpracowało, co spowodowało pogorszenie sytuacji zagrożenia.
Takie sytuacje zdarzają się w każdym rodzaju konfliktu, nie tylko w trakcie fizycznej walki. Mogą wystąpić w trakcie ważnego spotkania służbowego, negocjacji biznesowych, rozmowy kwalifikacyjnej, egzaminu czy kiedy ktoś jest agresywny w stosunku do nas. Stres jest naturalną odpowiedzią człowieka.
Dobra wiadomość jest taka, że w trakcie naszego czterodniowego kursu nauczysz się rozumieć te sytuacje, zminimalizować ryzyko zmrożenia w sytuacji konfliktu oraz podejmować lepsze decyzje będąc pod wpływem stresu.
Podczas treningu zrozumiesz jak działa ciało i mózg by móc wykorzystać wszystkie swoje zasoby do radzenia sobie ze stresem, konfrontacją czy przemocą. Nauczysz się rozpoznawać niebezpieczne sygnały aby unikać sytuacji zagrożenia i lepiej chronić siebie i swoich bliskich.

Zaprojektowany i prowadzony przez Eyala Yanilov i dr. Ole Boe.

Cena: 450 euro
Zaliczka: 150 euro
Link do rejestracji: https://courses.krav-maga.com/events/mcic-poland-8-2020/

 

Zapraszamy

Krav Maga Global

Aktualności

Instructor Update i Seminarium z...

Dodano: 2022-04-26

Szkolenie z Eyalem Yanilovem Pod koniec maja, tuż przed swoimi urodzinami przyjedzie do nas Eyal Yanilov, szef federacji Krav Maga Global,... Zobacz więcej

Eyal Yanilov w Polsce!

Dodano: 2021-10-13

Eyal Cześć, nareszcie możemy ponownie gościć w Polsce Eyala! Zapraszamy Was do udziału w wydarzeniach,... Zobacz więcej

VIP Protection Instrutor Course

Dodano: 2020-07-02

PHOTO-2020-02-05-13-14-09 Niestety z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej kurs musi zostać przesunięty. Nowe daty zostaną podane... Zobacz więcej